Tooted

Moodulvarakamber Robur Safe

Kirjeldus
Moodul varakambrid on konstrueeritud lae-, põranda- ja seinapaneelidest ning keevitatud üksteise külge. Paneelid on toodetud modernse tootmistehnoloogia baasil ning  konstrueeritud uuest tõkkematerjalist, mis tagab parima kaitse teie varakambrile. Varakambri saab projekteerida vastavalt tingimustele, mis on paigalduskohas ning tänu oma innovatiivsele materjalile saab varakambri uuesti lahti võtta ja uues kohas taaspaigaldada.

Murdvarguse kaitse
Pakutavate varakambrite kõik detailid on testitud turvaklassi V, VII, VIII, X ja XI ning sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardile EN 1143-1.
Varakambrid turvaklassis VIII, X ja XI on samuti läbinud plahvatusetesti (EX) ja tööstusliku puurimise testi (CD) katsed.

Elekter ja alarmsüsteem
Varakambriuksel on spetsiaalsed läbipääsukanalid elektrijuhtmetele ja alarmsüsteemidele, läbi ühe ukse hinge. Lisaks ka magneetiline lüliti, näitamaks, kas uks on avatud või suletud. Peale selle on mõnele varakambri detailile jäetud peenikesed läbipääsuavad alarmi, elektri ja valgustuse jaoks.

Ventilatsioon
Moodulvarakambrile saab soovi korral lisada ventilatsiooniaugud, mis on spetsiaalselt konstrueeritud ja testorganisatsioonide poolt aksepteeritud.

Mõõdud
Varakambriuksi on võimalik tellida mõõtudega vastavalt Teie vajadusele.

Meie partner Robur Safe on Euroopa turuliider varakambrite tootmisel.

Projekteerimiseks, planeerimiseks ja ettevalmistamiseks ennem paigaldust, pöörduge juhiste saamiseks HF Turvatehnika poole.

Tekkis küsimusi või soovite rohkem infot toote kohta?

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!